slide3.jpg slide2.jpg slide1.jpg

MONTAŻ I SERWIS

Podstawowy zakres świadczonych usług to:

montaż sprzedanych urządzeń
uruchomienia i regulacje dostarczonych urządzeń
naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
przeglądy i konserwacja urządzeń
fachowe doradztwo techniczne
części zamienne
zakładanie kart urządzeń zawierających powyżej 3 kg czynnika R22 (zgodnie z Ustawą z dnia 20.04.2004r. o substancjach zubażających warstwę ozonową, Dz.U. z 2004r. nr 121, poz. 1263)
dokonywanie obowiązkowych przeglądów urządzeń i instalacji zawierających powyżej 3 kg czynnika R22 (Rozp. Min. Gosp. i Pracy z 06.08.2004r., Dz.U. 184, poz. 1903)
dokonywanie obowiązkowego oznakowania urządzeń zawierających freon R22 (Rozp. Min.Gosp. i Pracy z 16.08.2004r., Dz.U. 195, poz. 2007

Nasz autoryzowany serwis stanowi jeden z najistotniejszych punktów działalności naszej firmy. Pracownicy serwisu reagują w ciągu 24 h na otrzymane zgłoszenie. Firma świadczy usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na wszystkie urządzenia oraz instalacje jakie są w naszej ofercie.  

Nasze usługi montażu oferujemy na terenie miast i okolic: Szczecin, Stargard Szczeciński, Świnoujście, Gryfino, Goleniów, Kołobrzeg, Koszalin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Międzyrzecz, Świebodzin, Poznań, Szczecinek, Piła, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Bydgoszcz, Żary, Leszno, Świebodzin, Wrocław, Legnica, Jelenia Góra, Gniezno, Szamotuły, Konin, Kalisz, Sieradz, Kalisz, Łódź, Warszawa, Opole, Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom ...

Zasięgiem obejmujemy: województwo zachodniopomorskie, województwo lubuskie, województwo wielkopolskie, województwo  dolnośląskie, województwo śląskie, województwo łódzkie, województwo mazowieckie, województwo kujawsko-pomorskie i województwo pomorskie.

Montaż pompy ciepła

Pompa ciepła to wysoko skomplikowane urządzenie i często wyposażone w mikrokomputer. Dobór i montaż pompy ciepła zaleca się powierzyć firmie, która ma wystarczające doświadczenie, posiada producenckie przeszkolenie oraz odpowiednie wyposażenie techniczne. Montaż należy przeprowadzić dokładne, a cała instalacja musi być szczelna co zagwarantuje bezawaryjną pracę pompy ciepła. Na nasze usługi montażu udzielamy gwarancji !

W naszej ofercie sprzedaży znajdują się pompy ciepła kilku renomowanych producentów m.in: PANASONIC AQUAREA, MITSUBISHI ELECTRIC i LG THERMA V. Do naszych pomp ciepła proponujemy wykonanie również instalacji niskotemperaturowego wodnego ogrzewania podłogowego PRUMO, CAPRICORN lub klimakonwektory PURMO, AQUAREA, CLIVET.

Montaż klimatyzatorów

Zapewniamy Państwu ofertę kompleksowej obsługi w zakresie klimatyzacji komfortu oraz klimatyzacji precyzyjnej. Nasi technicy posiadają niezbędne doświadczenie w montażu klimatyzatorów (kilkaset zamontowanych urządzeń) i wiedzę o technice chłodniczej oraz są wyposażenie w specjalistyczne narzędzia.
Dobieramy, sprzedajemy i montujemy klimatyzatory w różnych obiektach mi.in: mieszkania, domy jednorodzinne i wielorodzinne, pomieszczenia biurowe, małe i duże lokale handlowe, apteki, laboratoria, gabinety lekarskie, magazyny, stacje benzynowe, hale produkcyjne, pensjonaty i hotele.

Prawidłowy dobór i dokładny montaż klimatyzatorów ma kluczowe znaczenie na ich trwałość i prawidłowe działanie. Na nasze usługi montażu udzielamy gwarancji !

W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory kilku renomowanych producentów m.in.: LG ELECTRONICS, PANASONIC, MITSUBISHI ELECTRIC, HITACHI, HAIER, ROTENSO oraz inne.Urządzenia klimatyzacyjne wymagają okresowych (najczęściej dwa razy do roku - na wiosnę i jesień) przeglądów serwisowych (gwarancyjnych - w okresie trwania gwarancji):

dla komfortu i oszczędności
Zarówno zewnętrzna część urządzenia, tzw. agregaty jak i jednostka wewnętrzna wyposażone są w wymiennik ciepła i wentylator. W wyniku przepływu powietrza, na elementach tych stale osadzają się zanieczyszczenia. Nawet cienka warstwa kurzu czy pyłu gromadząca się na parowniku powoduje, że coraz gorzej schładza on przepływające przezeń powietrze. W wyniku tego maleje wydajność urządzenia, rośnie za to pobór energii i skraca się jego żywotność.

dla zapewnienia czystości powietrza
Powietrze nawiewane przez urządzenia wewnętrzne przepływa przez filtry oczyszczające je z pyłów i cząstek mechanicznych. Z biegiem czasu, filtry te ulegają stopniowemu zabrudzeniu. Zmniejszenie przepływu powietrza i w konsekwencji zmniejszenie wydajności klimatyzacji - nie pozwala uzyskać zadanej temperatury. Zbyt mocno zabrudzone filtry są przyczyną częstego obladzania się urządzenia klimatyzacyjnego, co powoduje w konsekwencji wydostawanie się powstających skroplin poza tacę ociekową. Okresowe czyszczenie filtrów pozwala pracować urządzeniu bezawaryjnie.

dla usunięcia "brzydkich"zapachów
W powietrzu, którym oddychamy znajduje się pewna ilość pary wodnej. Powietrze przepływające przez parownik w jednostce wewnętrznej ulega schłodzeniu, w wyniku czego część pary wodnej w nim zawartej ulega kondensacji, czyli skropleniu. Kropelki wody spływają po powierzchni skraplacza do "tacy kondensatu" i dalej do instalacji odprowadzenia skroplin, osadzając z czasem na swojej "drodze" warstwę zanieczyszczeń wydzielających w pewnych okolicznościach intensywny, często nieprzyjemny zapach.

dla bezpieczeństwa - dezynfekcja
Jeśli nasze urządzenie nie funkcjonuje w trybie automatycznym przez całą dobę (a tak dzieje się w 90% przypadków) i przed jego wyłączeniem nie ustawiamy go na jakiś czas w tryb osuszania, pozostająca w nim wilgoć może stać się pożywką dla rozwoju bakterii. Aby temu zapobiec po okresowym czyszczeniu przeprowadza się przy pomocy specjalnych preparatów zabieg dezynfekcji.

dla niezawodności i długiej żywotności urządzenia
Sprężarka "serce" klimatyzatora, wymienniki ciepła, silniki wentylatorów, łożyska, układy elektryczne i elektroniczne, elementy mocujące, układ odprowadzania skroplin, układ sterowania. Od sprawności wszystkich tych elementów zależy, czy klimatyzacja będzie działała prawidłowo, czy osiągniemy taki efekt jakiego oczekiwaliśmy decydując się na zakup urządzenia. Zatem jak w medycynie - lepiej zapobiegać niż leczyć. Drobne nieprawidłowości i efekty naturalnego zużycia usunięte w czasie przeglądu pozwolą nam nie myśleć o nim w czasie korzystania z jego zalet.

dla zachowania uprawnień gwarancyjnych
Jeśli nasze urządzenie zamontuje doświadczony, kompetentny instalator zgodnie z " zasadami sztuki" prawdopodobieństwo awarii urządzenia z powodu wady ukrytej jest bardzo niewielkie. To brak stałego dozoru i konserwacji jest najczęstszą przyczyną pojawiania się problemów z funkcjonowaniem klimatyzatora. Stąd też pojawiający się w warunkach gwarancji udzielanej przez producenta (niezależnie od marki urządzenia) wymóg dokonywania okresowych przeglądów serwisowych.


Cennik przeglądów kimatyzacji (do cen netto należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%)

STAWKI PODSTAWOWE
Stawka podstawowa za przegląd urządzenia typu split ścienny - od 180 zł
Stawka podstawowa za przegląd klimatyzatora kasetonowy,podsufitowy - od 220 zł
Stawka podstawowa za przegląd klimatyzatora kanałowy - od 250 zł

OBNIŻKI
Powyżej 5 jednostek - dodtkowe rabaty

DOPŁATY

Przy dojazdach powyżej 15 km dopłata za kilometr 1,0 zł /w dwie strony/
Agregat zewnętrzny na wysokości powyżej 3 m od podłoża do uzgodnienia

 

Działamy na terenie prawie całej Polski:

Szczecin

Szybowcowa 28

515 510 500

Poznań

Święty Marcin

515 510 500

Bydgoszcz

Poznańska

515 510 500

Łódź

Gdańska

515 510 500

Gdańsk

Dywizji Wołyńskiej

515 510 500

Wrocław

Partynicka

(71) 325 60 36

Warszawa

Żurawia

(22) 646 21 13