slide3.jpg slide2.jpg slide1.jpg

Instalacje grzewcze

Oferujemy Państwu najwyższej jakości instalacje grzewcze. Szczecin, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa i Łódź to miasta, w których prowadzimy swoją działalność, zapewniając klientom pełen profesjonalizm i terminowość. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej wiedzy, dokładnie wiemy jak wykonywać naszą pracę, aby spełnić Państwa oczekiwania.


Stosowane przez nas rozwiązania to gwarancja:

  • nowoczesności
  • oszczędności,
  • trwałości

Pompy ciepła

Pompy ciepła to rozwiązanie łączące w sobie wiele zalet. Mianowicie, potrzebują one jedynie niewielkiej ilości prądu, dlatego ich użytkowanie nie kosztuje nas wiele. Co więcej, bazują na odnawialnych źródłach energii, dlatego są wysoce ekologiczne. Statystyki pokazują, że wyróżniają się też największą niezawodnością wśród urządzeń grzewczych.Grzejniki

Montujemy naszym klientom również między innymi grzejniki konwekcyjne. Należy dobrać je adekwatnie do wybranego systemu ogrzewania. Służymy Państwu naszą profesjonalną radą, ponieważ zależy nam na tym, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie jest w tym przypadku ukryte, jak sama nazwa wskazuje, pod podłogą, dlatego żadne dodatkowe urządzenia nie zajmują Państwa cennej przestrzeni. Można chodzić po domu boso i siadać bez podkładania poduszek. Co więcej, to rozwiązanie nie przyczynia się do niekorzystnej dodatniej jonizacji powietrza ani jego wysuszenia.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! Zamontujemy Państwu innowacyjne i efektywne instalacje grzewcze w Szczecinie, Poznaniu, Warszawie i nie tylko.

Działamy na terenie prawie całej Polski:

Szczecin

Szybowcowa 28

515 510 500

Poznań

Święty Marcin

515 510 500

Bydgoszcz

Poznańska

515 510 500

Łódź

Gdańska

515 510 500

Gdańsk

Dywizji Wołyńskiej

515 510 500

Wrocław

Partynicka

(71) 325 60 36

Warszawa

Żurawia

(22) 646 21 13