slide3.jpg slide2.jpg slide1.jpg

MITSUBISHI ELECTRIC

MITSUBISHI ELECTRIC- to jeden z największych japońskich koncernów obecny w wielu dziedzinach gospodarki. Znak firmowy Mitsubishi (trzy diamenty) na całym świecie stał się synonimem najwyższej jakości w branżach wysokich technologii. Olbrzymie nakłady na badania i rozwój corocznie owocują wieloma unikalnymi i użytecznymi rozwiązaniami, co powoduje, że w dziedzinie klimatyzacji Mitsubishi należy do wąskiej grupy firm wytyczających kierunki rozwoju całej branży. Oferują wielowarstwowe systemy filtracji powietrza - m.in. Enzymatyczny Filtr Bakteryjny, który dezaktywuje bakterie. Urządzenia są bardzo ciche - poziom hałasu już od 20 dB ! Nowoczesne sprężarki z inwerterem DC zapewniają niski pobór energii.

Oferta składa się z klimatyzatorów ściennych, podłogowo-podsufitowych, kasetonowych, kanałowych, stojących, systemów multi oraz VRF.

Klimatyzatory ścienne serii M typu INWERTER

Klimatyzatory ścienne serii M typu INWERTER - to seria małych urządzeń, działających w oparciu o najnowszy gaz R410A, spełniający najwyższe normy ekologiczne. Nowoczesna konstrukcja, cyfrowa technologia inwerterowa DC oraz wysoka jakość zastosowanych komponentów zapewnia najniższy na świecie poziom hałasu, wysoką efektywność (seria FH klasa A+++) i bardzo niskie zużycie energii.

karta katalogowa

reklama - Mitsubishi Electric seria EF Premium

 

karta katalogowa

Klimatyzatory multi-split typu INWERTER :

Zapraszamy do cennika / 2016 / gdzie znajdziecie Państwo aktualne promocyjne ceny na klimatyzatory split firmy Mitsubishi Electric

 

aktualna autoryzacja na dobór, montaż i serwis :

 

Działamy na terenie prawie całej Polski:

Szczecin

Szybowcowa 28

515 510 500

Poznań

Święty Marcin

515 510 500

Bydgoszcz

Poznańska

515 510 500

Łódź

Gdańska

515 510 500

Gdańsk

Dywizji Wołyńskiej

515 510 500

Wrocław

Partynicka

(71) 325 60 36

Warszawa

Żurawia

(22) 646 21 13