Napisz opinię
  • Oferta

    Pompy ciepła - Klimatyzacja Poznań

Oferujemy Państwu wiele innowacyjnych urządzeń, w tym między innymi klimatyzatory oraz pompy ciepła. W Warszawie mamy naszych instalatorów, więc działamy z powodzeniem na terenie stolicy i pobliskich miejscowości.

Klimatyzacja Warszawa

 

Dzięki klimatyzacji, możemy cieszyć się w pomieszczeniu dokładnie taką temperaturą, jaka nam w danym momencie najbardziej odpowiada. Co więcej, reguluje ona poziom wilgotności i pomaga pozbywać się zanieczyszczeń z powietrza. W naszej ofercie mamy między innymi klimatyzatory ścienne (split), które składają się z dwóch części, montowanych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Inną propozycję stanowi model kasetonowy, który można zainstalować nawet w coraz popularniejszych sufitach podwieszanych. Poza tym, nasz asortyment obejmuje też wariant kanałowy, podstropowy i nie tylko..

Pompy ciepła Warszawa

Dzięki temu, że pompy ciepła pozwalają całkowicie uniezależnić się od dostawców ogrzewania, ich zakup zwraca się w stosunkowo krótkim czasie. Co więcej, używając ich nie szkodzimy środowisku, ponieważ korzystają one z odnawialnych źródeł energii. Przy ich pomocy można nie tylko ogrzewać wnętrza, ale również zapewniać sobie dostęp do ciepłej wody. Działają bezobsługowo, więc pozwalają nam zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Poza tym, pompy ciepła nie sprawiają problemów w konserwacji.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości odnośnie klimatyzacji bądź pomp ciepła, prosimy o kontakt telefoniczny 515 510 500 lub z naszym handlowcem: ul. Żurawia 6/12 lok. 766, Warszawa.

ul. Żurawia
00-503 Warszawa

tel: (22) 646 21 13

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.