Napisz opinię
  • Oferta

    Pompy ciepła - Klimatyzacja Zielona Góra

Od ponad dekady nieprzerwanie świadczymy usługi w zakresie instalacji oraz serwisu klimatyzacji i pompy ciepła. Dzięki ponad tysiącowi zamontowanym urządzeniom zdobyliśmy ekspertyzę pozwalającą nam na świadczenie dokładnych, szybkich i wysokiej jakości usług. Posiadamy swoich instalatorów między innymi w miastach jakich jak Bydgoszcz, Poznań czy Warszawa.

Klimatyzacja Bydgoszcz

 

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Bydgoszczy i jej okolic. W jej ramach zajmiemy się kompleksowym doradztwem, montażem oraz serwisem klimatyzatorów kanałowych, podstropowych, kasetonowych, przypodłogowo-podsufitowych, multi-split, ściennych pojedynczych oraz typu systemy VRF i mini VRF.

Montaż klimatyzacji Bydgoszcz

Jesteśmy grupą wyspecjalizowanych fachowców, którzy korzystają z urządzeń oferowanych tylko przez renomowanych producentów takich, jak LG Electronics, Hitachi, Panasonic czy Mitsubishi Electric. Chcemy, by klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z oferowanych przez nas usług i dlatego nasi specjaliści wciąż uczęszczają na rozmaite kursy uaktualniające ich wiedzę i umiejętności.

Pompy ciepła Bydgoszcz

Pompy ciepła to coraz częściej wybierana opcja. Charakteryzują się nie tylko oszczędnością finansową, ale również ekologicznością. Wiele osób decyduje się na to rozwiązanie również ze względu na jego stabilność. Wtedy nie muszą martwić się o wzrost ceny gazu czy oleju opałowego, ani o awaryjność urządzenia.

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie doradzimy jaki rodzaj klimatyzacji czy ogrzewania wybrać.

Adres:

ul. Poznańska
85-129 Bydgoszcz

tel: 515 510 500

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.