pompy ciepła Panasonic, pompy ciepła Toshiba, pompy ciepła Mitsubishi, pompy ciepła Hisense pompy ciepła Panasonic, pompy ciepła Toshiba, pompy ciepła Mitsubishi, pompy ciepła Hisense
Napisz opinię
  • Oferta

    O nas

Firma AJB KLIMA nieprzerwanie od ponad 18 lat świadczy usługi w dziedzinie: pompy ciepła powietrze-woda, klimatyzatory, klimakonwektory, chillery. W ciągu tych lat zamontowaliśmy ponad 2000 urządzeń, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie naszych Klientów.

Specjalizujemy się w doborze, dostawie, montażu i serwisie: pompy ciepła (typu powietrze - woda, powietrze-powietrze), urządzenia klimatyzacyjne (klimatyzatory split, multi-split, mini VRF) i chłodnicze (chillery, klimakonwektory) - wyłącznie uznanych i dobrych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo, sprzedaż, sprawny montaż oraz regularną konserwację.

 

DORADZTWO:

Od samego początku działalności postawiliśmy na jakość naszych usług i oferowanych urządzeń. Efektem tego był stały rozwój firmy i współpraca z coraz większą grupą zadowolonych Klientów. Zawsze proponujemy Państwu te produkty i rozwiązania, które będą najlepiej spełniały Państwa oczekiwania. Doradztwo związane z opracowaniem rozwiązań systemowych, przygotowaniem bilansów chłodniczych i wycen inwestycji jest bezpłatne.

 

SPRZEDAŻ:

Prowadzimy sprzedaż detaliczną dla Klientów końcowych. Stawiamy na urządzenia sprawdzone i markowe i.... wygrywamy. Zapewniamy satysfakcję naszych Klientów oraz wieloletnie, bezproblemowe działanie. Prowadzimy głównie sprzedaż gotówkową, która gwarantuje najlepsze ceny. Dodatkowo możemy zaoferować naszym Klientom sprzedaż ratalną oraz w przypadku większych inwestycji sprzedaż dla firm w formie leasingu.

 

MONTAŻ:

Montaż traktujemy jako strategiczny element procesu obsługi naszych Klientów. Odbywamy szeregie szkoleń praktycznych i teoretycznych, dbamy by nasza brygada monterska była wyposażona w odpowiedni osprzęt techniczny. Krótki czas montażu minimalizuje koszty naszych Klientów spowodowane trudnościami z powodu prowadzonych prac montażowych.

 

SERWIS:

Zapewniamy kompleksowe przeglądy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Dbamy o naszych Klientów i pracujemy nad tym, by czuli się bezpiecznie i pewnie w każdej sytuacji. Proponujemy Państwu współpracę w zakresie napraw, konsultacji technicznej oraz innych zagadnień dotyczących branży klimatyzacyjnej i grzewczej. Dzięki stałej współpracy z największymi i przodującymi producentami urządzeń, regularnym szkoleniom i kursom, stale wzbogacamy naszą wiedzę i umiejętności. Zapewniamy niskie koszty eksploatacji, atrakcyjne umowy konserwacyjno-serwisowe oraz wykwalifikowanych techników serwisu. Zapewniamy krótki czas reakcji na wezwanie. Przeprowadzamy obsługę serwisową urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, pracujących na czynnikach chłodniczych podlegających ustawowej rejestracji - posiadamy niezbędne certyfikaty F Gazy (personalne i firmowe).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cenami. Mamy nadzieję, że wyda się Państwu ona interesująca i będzie impulsem do owocnej współpracy w przyszłości.

AJB Klima wizytówka 500n.jpg

DANE FIRMY:

AJB KLIMA
POMPY CIEPŁA - KLIMATYZACJA

Szczecin, ul. Szybowcowa 28

e-mail: biuro@ajb-klima.pl

tel: 515 510 500 specj. techniczno-handlowy
tel: 510 242 510 specj. finansowy


internet: www.ajb-klima.pl

 

OPINIE GOOGLE:

AJB KLIMA opinie Google 5 gwiazdek.jpg

opinie z Google.jpg opinie 2 z Google.jpg opinie 3 z Google.jpg

opinie 4 z Google.jpg opinie 5 z Google.jpg opinie 6 z Google.jpg

opinie 7 z Google.jpg opinie 8 z Google.jpg

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.