Napisz opinię
  • Oferta

    O nas

Firma AJB KLIMA nieprzerwanie od ponad 15 lat świadczy usługi w dziedzinie: pompy ciepła powietrze-woda, ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe i klimakonwektory, klimatyzacja, chillery - agregaty wody lodowej, panele fotowoltaiczne PV. W ciągu tych lat zamontowalismy ponad 1500 urządzeń, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie naszych Klientów.

Specjalizujemy się w doborze, dostawie, montażu i serwisie: pompy ciepła (typu powietrze - woda) i instalacje ogrzewania podłogowego, urządzenia klimatyzacyjne (klimatyzatory split, multi-split) i chłodnicze (chillery, klimakonwektory, agregaty chłodnicze), panele fotowoltaiczne PV - wyłącznie uznanych i dobrych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo, sprzedaż, sprawny montaż oraz regularną konserwację.

 

Pompy ciepła typu powietrze-woda:

Panasonic Aquarea - pompy ciepła powietrze/woda
Mitsubishi Electric - pompy ciepła powietrze-woda
Hitachi Yutaki - pompy ciepła powietrze/woda
LG Therma V - pompy ciepła powietrze-woda
Hitachi, Aquarea - pompy ciepła CWU
Purmo, Clivet, Aquarea - ogrzewanie podłogowe wodne, klimakonwektory

Klimatyzatory split, multi-split:

LG Electronics - klimatyzatory split, multi-split (z pompą ciepła powietrze/powietrze)
Panasonic - klimatyzatory split, multi-split  (z pompą ciepła powietrze/powietrze)
Mitsubishi Electric - klimatyzatory split, multi-split  (z pompą ciepła powietrze/powietrze)
Hitachi - klimatyzatory split, multi-split (z pompą ciepła powietrze/powietrze)
Haier - klimatyzatory split, multi-split (z pompą ciepła powietrze/powietrze)

Instalacje chłodnicze:

MTA - chillery
Rivacold - agregaty chłodnicze split /dla komór dodatnich i mroźni/

Energia słoneczna (fotowoltaika):

Sharp, QCells, LG, Aleo - panele, moduły fotowoltaiczne PV
Fronius - falowniki DC/AC
Steca - falowniki DC/AC


DORADZTWO:

Od samego początku działalności postawiliśmy na jakość naszych usług i oferowanych urządzeń. Efektem tego był stały rozwój firmy i współpraca z coraz większą grupą zadowolonych Klientów. Zawsze proponujemy Państwu te produkty i rozwiązania, które będą najlepiej spełniały Państwa oczekiwania. Doradztwo związane z opracowaniem rozwiązań systemowych, przygotowaniem bilansów chłodniczych i wycen inwestycji jest bezpłatne.

SPRZEDAŻ:

Prowadzimy sprzedaż hurtową (dla firm montażowych proponujemy atrakcyjne rabaty) i detaliczną dla Klientów końcowych. Stawiamy na urządzenia sprawdzone i markowe i.... wygrywamy. Ewentualną niewielką różnicę ceny rekompensuje satysfakcja naszych Klientów oraz wieloletnie, bezproblemowe działanie. Prowadzimy głównie sprzedaż gotówkową, która gwarantuje najlepsze ceny. Dodatkowo możemy zaoferować naszym Klientom sprzedaż ratalną oraz w przypadku większych inwestycji sprzedaż dla firm w formie leasingu.

MONTAŻ:

Montaż traktujemy jako strategiczny element procesu obsługi naszych Klientów. Nasi monterzy objęci są szeregiem szkoleń praktycznych i teoretycznych, dbamy by nasza brygada monterska była wyposażona w odpowiedni osprzęt techniczny. Krótki czas montażu minimalizuje koszty naszych Klientów spowodowane trudnościami z powodu prowadzonych prac montażowych.

SERWIS:

Zapewniamy kompleksowe przeglądy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Dbamy o naszych Klientów i pracujemy nad tym, by czuli się bezpiecznie i pewnie w każdej sytuacji. Proponujemy Państwu współpracę w zakresie napraw, konsultacji technicznej oraz innych zagadnień dotyczących branży klimatyzacyjnej, chłodniczej, wentylacyjnej i grzewczej. Dzięki stałej współpracy z największymi i przodującymi producentami urządzeń, regularnym szkoleniom i kursom, stale wzbogacamy naszą wiedzę i umiejętności. Zapewniamy niskie koszty eksploatacji, atrakcyjne umowy konserwacyjno-serwisowe oraz wykwalifikowanych techników serwisu. Zapewniamy krótki czas reakcji na wezwanie. Przeprowadzamy obsługę serwisową urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, pracujących na czynnikach chłodniczych podlegających ustawowej rejestracji wg: USTAWY Z 20 KWIETRNIA 2004 DZ.U. NR 121, POZ. 1263 "O SUBSTANCJACH ZUBOŻAJĄCYCH WARSTWĘ OZONOWĄ"

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cenami. Mamy nadzieję, że wyda się Państwu ona interesująca i będzie impulsem do owocnej współpracy w przyszłości.

DANE FIRMY:

AJB KLIMA
POMPY CIEPŁA - KLIMATYZACJA - FOTOWOLTAIKA
siedziba: 70-843 Szczecin, ul. Szybowcowa 28

e-mail: biuro@ajb-klima.pl

tel: 515 510 500 doradca techniczno-handlowy
tel: 510 242 510 doradca techniczno-handlowy


Polska zachodnia: Szczecin, Gorzów
tel. +48 91/ 469 10 10  ,  515 510 500

Polska centralna: Poznań, Łódź, Bydgoszcz
tel. +48 515 510 500

Polska południowa: Wrocław, Opole, Śląsk
tel. +48 71/ 325 60 36  , 515 510 500

Polska wschodnia: Warszawa
tel. +48 22/ 646 21 13  , 515 510 500

internet: www.ajb-klima.pl
www.pompy-powietrze-woda.pl

www.e-klimatyzatory.pl 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.