pompy ciepła Panasonic, pompy ciepła Toshiba, pompy ciepła Mitsubishi, pompy ciepła Hisense pompy ciepła Panasonic, pompy ciepła Toshiba, pompy ciepła Mitsubishi, pompy ciepła Hisense
Napisz opinię

Firma AJB KLIMA nieprzerwanie od ponad 20 lat świadczy usługi w dziedzinie: pompy ciepła powietrze-woda, klimatyzatory, klimakonwektory, chillery. W ciągu tych lat zamontowaliśmy ponad 2000 urządzeń, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie naszych Klientów.

Specjalizujemy się w doborze, dostawie, montażu i serwisie: pompy ciepła (typu powietrze - woda, powietrze-powietrze), urządzenia klimatyzacyjne (klimatyzatory split, multi-split, mini VRF) i chłodnicze (chillery, klimakonwektory) - wyłącznie uznanych i dobrych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo, sprzedaż, sprawny montaż oraz regularną konserwację.

 

DORADZTWO:

Od samego początku działalności postawiliśmy na jakość naszych usług i oferowanych urządzeń. Efektem tego był stały rozwój firmy i współpraca z coraz większą grupą zadowolonych Klientów. Zawsze proponujemy Państwu te produkty i rozwiązania, które będą najlepiej spełniały Państwa oczekiwania. Doradztwo związane z opracowaniem rozwiązań systemowych, przygotowaniem bilansów chłodniczych i wycen inwestycji jest bezpłatne.

 

SPRZEDAŻ:

Prowadzimy sprzedaż detaliczną dla Klientów końcowych. Stawiamy na urządzenia sprawdzone i markowe i.... wygrywamy. Zapewniamy satysfakcję naszych Klientów oraz wieloletnie, bezproblemowe działanie. Prowadzimy głównie sprzedaż gotówkową, która gwarantuje najlepsze ceny. Dodatkowo możemy zaoferować naszym Klientom sprzedaż ratalną oraz w przypadku większych inwestycji sprzedaż dla firm w formie leasingu.

 

MONTAŻ:

Montaż traktujemy jako strategiczny element procesu obsługi naszych Klientów. Odbywamy szeregie szkoleń praktycznych i teoretycznych, dbamy by nasza brygada monterska była wyposażona w odpowiedni osprzęt techniczny. Krótki czas montażu minimalizuje koszty naszych Klientów spowodowane trudnościami z powodu prowadzonych prac montażowych.

 

SERWIS:

Zapewniamy kompleksowe przeglądy serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Dbamy o naszych Klientów i pracujemy nad tym, by czuli się bezpiecznie i pewnie w każdej sytuacji. Proponujemy Państwu współpracę w zakresie napraw, konsultacji technicznej oraz innych zagadnień dotyczących branży klimatyzacyjnej i grzewczej. Dzięki stałej współpracy z największymi i przodującymi producentami urządzeń, regularnym szkoleniom i kursom, stale wzbogacamy naszą wiedzę i umiejętności. Zapewniamy niskie koszty eksploatacji, atrakcyjne umowy konserwacyjno-serwisowe oraz wykwalifikowanych techników serwisu. Zapewniamy krótki czas reakcji na wezwanie. Przeprowadzamy obsługę serwisową urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, pracujących na czynnikach chłodniczych podlegających ustawowej rejestracji - posiadamy niezbędne certyfikaty F Gazy (personalne i firmowe).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cenami. Mamy nadzieję, że wyda się Państwu ona interesująca i będzie impulsem do owocnej współpracy w przyszłości.

AJB Klima wizytówka 500n.jpg

DANE FIRMY:

AJB KLIMA
POMPY CIEPŁA - KLIMATYZACJA

Szczecin, ul. Szybowcowa 28

e-mail: biuro@ajb-klima.pl

tel: 515 510 500 specj. techniczno-handlowy
tel: 510 242 510 specj. finansowy


internet: www.ajb-klima.pl

 

OPINIE GOOGLE:

AJB KLIMA opinie Google 5 gwiazdek.jpg

opinie z Google.jpg opinie 2 z Google.jpg opinie 3 z Google.jpg

opinie 4 z Google.jpg opinie 5 z Google.jpg opinie 6 z Google.jpg

opinie 7 z Google.jpg opinie 8 z Google.jpg

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.