Napisz opinię
  • Oferta

    O nas

Firma AJB KLIMA nieprzerwanie od ponad 15 lat świadczy usługi w dziedzinie: pompy ciepła powietrze-woda, ogrzewanie podłogowe, klimakonwektory, klimatyzacja, chillery - agregaty wody lodowej, panele fotowoltaiczne PV. W ciągu tych lat zamontowalismy ponad 1500 urządzeń, które pracując bezawaryjnie powodują zadowolenie naszych Klientów.

Specjalizujemy się w doborze, dostawie, montażu i serwisie: pompy ciepła (typu powietrze - woda) i instalacje ogrzewania podłogowego, urządzenia klimatyzacyjne (klimatyzatory split, multi-split) i chłodnicze (chillery, klimakonwektory, agregaty chłodnicze), panele fotowoltaiczne PV - wyłącznie uznanych i dobrych producentów. Zapewniamy fachowe doradztwo, sprzedaż, sprawny montaż oraz regularną konserwację.

 

Pompy ciepła typu powietrze-woda:

Panasonic Aquarea - pompy ciepła powietrze/woda
Hitachi Yutaki - pompy ciepła powietrze/woda
LG Therma V - pompy ciepła powietrze-woda
Hitachi, Aquarea - pompy ciepła CWU
Purmo, Clivet, Aquarea - ogrzewanie podłogowe wodne, klimakonwektory

Klimatyzatory split, multi-split:

LG Electronics - klimatyzatory split, multi-split (z pompą ciepła powietrze/powietrze)
Panasonic - klimatyzatory split, multi-split  (z pompą ciepła powietrze/powietrze)
Hitachi - klimatyzatory split, multi-split (z pompą ciepła powietrze/powietrze)
Haier - klimatyzatory split, multi-split (z pompą ciepła powietrze/powietrze)

Instalacje chłodnicze:

MTA - chillery
Rivacold - agregaty chłodnicze split /dla komór dodatnich i mroźni/

Energia słoneczna (fotowoltaika):

Sharp, QCells, LG, Aleo - panele, moduły fotowoltaiczne PV
Fronius - falowniki DC/AC
Steca - falowniki DC/AC


DORADZTWO:

Od początku postawiliśmy sobie za cel zapewniać wysoki standard usług i montować wyłącznie najlepsze urządzenia. Dzięki temu, nasza działalność nieustannie się rozwija i pozyskuje coraz liczniejsze grono w pełni usatysfakcjonowanych Klientów. Zawsze doradzamy w doborze klimatyzatorów, pomp ciepła, ogrzewania podłogowego czy innych produktów tak, aby wpisywały się one perfekcyjnie w konkretne oczekiwania. Pomożemy Państwu również w sprawach związanych z przygotowaniem rozwiązań systemowych, wycen inwestycji i bilansów chłodniczych, nie pobierając za to żadnych opłat.

SPRZEDAŻ:

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną dla Klientów końcowych. Zaskarbiamy sobie zaufanie dzięki temu, że oferujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych marek. Nawet jeśli występuje niewielka różnica w cenie, zadowolenie z użytkowania i bezawaryjne działanie przez długie lata z pewnością stanowi odpowiednią rekompensatę. Skupiamy się przede wszystkim na sprzedaży gotówkowej, dzięki czemu możemy zagwarantować atrakcyjne ceny. Ponadto, istnieje u nas możliwość rozłożenia płatności na raty, a mając do czynienia z większą inwestycją, oferujemy również leasing dla firm.

MONTAŻ:

Montaż jest dla nas jednym z najważniejszych etapów współpracy z Klientem. Odbywamy wiele szkoleń teoretycznych oraz praktycznych i jesteśmy wyposażeni w przyrządy techniczne wysokiej jakości. Instalacja przebiega szybko i sprawnie, co pozwala zredukować koszty Klientów związane z problemami wynikającymi z wykonywanych prac montażowych.

SERWIS:

Realizujemy również gwarancyjne oraz pogwarancyjne przeglądy serwisowe. Wykazujemy dbałość o swoich Klientów i pragniemy zapewniać im bezpieczeństwo oraz komfort w każdej sytuacji. Oferujemy usługi obejmujące konsultacje techniczne, naprawy praktyczne i inne zagadnienia związane z instalacjami grzewczymi, klimatyzacją lub chłodnictwem. Prowadzimy współpracę z liderami produkcji urządzeń, a także ciągle się rozwijamy poprzez dodatkowe szkolenia i kursy, aby oferować Państwu rzetelną obsługę według bieżących standardów. Klienci mają u nas zapewnione niskie koszty eksploatacji, a także korzystne umowy serwisowo-konserwacyjne oraz doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Zawsze staramy się dotrzeć do Państwa najszybciej, jak to tylko możliwe, zwłaszcza w przypadku nagłych awarii. Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, bazujących na elementach chłodniczych, podlegających ustawowej rejestracji wg USTAWY Z 20 KWIETNIA 2004 DZ.U. NR 121, POZ. 1263 "O SUBSTANCJACH ZUBOŻAJĄCYCH WARSTWĘ OZONOWĄ".

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zakresem usług oraz cennikiem. Mamy nadzieję, że prezentowana przez nas oferta Państwa zainteresuje i będziemy mogli nawiązać korzystną współpracę. Działamy w wielu miastach Polski, takich jak np. Szczecin, Wrocław, Poznań, Łódź i Bydgoszcz...

DANE FIRMY:

AJB KLIMA
POMPY CIEPŁA - KLIMATYZACJA - OGRZEWANIE - FOTOWOLTAIKA

Szczecin, ul. Szybowcowa 28  - tel. 91/ 469 10 10 
Wrocław, ul. Partynicka 14/16  -tel. 71/ 325 60 36

e-mail: biuro@ajb-klima.pl

tel: 515 510 500 doradca techniczno-handlowy
tel: 510 242 510 doradca techniczno-handlowy


internet: www.ajb-klima.pl
www.pompy-powietrze-woda.pl

www.e-klimatyzatory.pl 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.