Napisz opinię
  • Oferta

    Pompy ciepła - Klimatyzacja Świnoujście

Od wielu lat zakładamy naszym klientom urządzenia klimatyzacyjne oraz pompy ciepła. Łódź - w tym mieście mamy instalatora/handlowca, mogą się Państwo spotkać w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Klimatyzacja - Łódź

 

Dzięki klimatyzacji, możemy uzyskiwać w pomieszczeniu dokładnie taką temperaturę, jaka nam w danej chwili odpowiada. To nowoczesne rozwiązanie stosuje się zarówno w domach prywatnych, jak i np. w lokalach gastronomicznych, bankach, laboratoriach, szpitalach i nie tylko. Nasza firma zakłada Państwu wysokiej jakości klimatyzatory, tak znanych marek jak Panasonic, Hitachi, LG Electronics czy Mitsubishi Electric. Do tej pory udało nam się zamontować już kilkaset tego typu urządzeń. Oferujemy modele kanałowe, podstropowe, a także systemy VRF lub mini VRF i wiele innych.

Pompy ciepła - Łódź

Pompy ciepła to nowoczesne rozwiązanie, które charakteryzuje się mnóstwem zalet. Po pierwsze, działają one bezobsługowo, więc można zapomnieć o konieczności dokładania opału czy rozpalania pieca. Co więcej, są w pełni ekologiczne, ponieważ nie wytwarzają żadnych toksyn, które dostawałyby się do atmosfery. Stwarzają również dość dowolne możliwości montażu, jako że można je założyć nawet w blokach mieszkalnych. Pompy ciepła wyróżniają się też wysokim poziomem bezpieczeństwa, ponieważ w ich przypadku nie ma ryzyka wybuchu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego oraz wizyt w AJB Klima w Łodzi!

Adres:

ul. Gdańska
90-612 Łódź

tel: 510 242 510

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.