Napisz opinię
  • Oferta

    Pompy ciepła - Klimatyzacja Szczecin

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, doskonale wiemy czego potrzeba naszym klientom. Oferujemy doradztwo, serwis oraz montaż klimatyzacji i pompy ciepła. Poznań jest naszym rodzinnym miastem /specjalne rabaty:)  /, wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do wielu innych miast w Polsce.

Klimatyzacja - Poznań

 

Klimatyzacja jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby odpocząć od męczących, letnich upałów. Odpowiednie chłodzenie i kontrola temperatury przyda się nie tylko w domach prywatnych, ale także w firmach. Ponadto, apteki również chętnie korzystają z naszych usług ze względu na prawne regulacje narzucające utrzymanie odpowiedniej temperatury.

Montaż klimatyzacji - Poznań

Trudnimy się montażem klimatyzacji już od ponad 10 lat. Pomimo wykonania mnóstwa zleceń, wciąż podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i z należytą uwagą. Jego satysfakcja jest dla nas celem ostatecznym i właśnie dlatego nasi monterzy wciąż uczęszczają na rozmaite praktyczne i teoretyczne szkolenia. Poprzez ciągły rozwój czas montażu skraca się, a nasi klienci są zadowoleni z zaoszczędzonego czasu.

Pompy ciepła - Poznań

Niezwykle ekonomiczne i ekologiczne pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą oszczędzić nie tylko pieniądze, ale także środowisko. Nie wytwarzają one żadnych spalin ani sadzy, nie są zależne od wzrostu cen paliw oraz charakteryzują się niską ceną.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Adres:

ul. Święty Marcin
60-101 Poznań

tel: 515 510 500

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.