Napisz opinię
  • Oferta

    Pompy ciepła - Klimatyzacja Wrocław

Zapewniamy Państwu między innymi profesjonalny montaż klimatyzacji lub pompy ciepła. Wrocław stanowi jeden z ważniejszych obszarów naszej działalności, serdecznie Państwa zapraszamy. Doradzimy w kwestii najlepszych w danym przypadku rozwiązań i ustalimy szczegóły współpracy.

Klimatyzacja - Wrocław

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych typów klimatyzacji, które sprawdzą się zarówno w mniejszych, jak i większych budynkach. Może to być dom mieszkalny, ale także np. restauracja, szpital, hotel czy bank. Zakładamy między innymi klimatyzatory kasetonowe, kanałowe, podstropowe, multi-split i nie tylko. Zaufaliśmy producentom, którzy od lat cieszą się renomą na międzynarodowym rynku, a mianowicie Panasonic, Mitsubishi Electric, Hitachi oraz LG Electronics. Na Państwa życzenie, możemy również zainstalować urządzenia innych marek.

Montaż klimatyzacji - Wrocław

Zatrudniany przez nas zespół fachowców posiada wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji, co zapewnia klientom wysoki standard realizacji zlecenia. Stosują oni wyłącznie najlepsze, sprawdzone materiały instalacyjne, aby cały proces przebiegł bez zarzutu. Po skończeniu prac, przekazują klientowi szczegółowe instrukcje dotyczące obsługi urządzenia.

Pompy ciepła - Wrocław

Dzięki temu, że pompy ciepła korzystają z odnawialnych źródeł energii, stosowanie ich pozwala zadbać o środowisko naturalne. Można je założyć zarówno w nowym budynku, jak i już istniejącym. Tego rodzaju modernizacja zapewni nam oszczędność, jako że wymaga jedynie niewielkiej ilości prądu, aby ogrzać cały budynek.

 

Jeśli interesują Państwa pompy ciepła lub nowoczesna klimatyzacja we Wrocławiu, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Prowadzimy doradztwo, sprzedaż oraz montaż.

 

Adres:

ul. Partynicka
53-031 Wrocław

tel: (71) 325 60 36

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.